Havuz hiç boş kalmıyor

Videoyu Aç Havuz hiç boş kalmıyor
A
a

Kentpark Kapalı Yüzme Havuzu’nda yüzme eğitimleri ve antrenmanlar sürüyor. Yaklaşık 2 bin kişinin faydalandığı havuzda Türkiye’yi temsil eden milli sporcular da antrenmanlarını yapıyor.

Herkesin hizmetinde
7’den 70’e herkese hizmet veren ve temiz havuz sertifikasına sahip olan Büyükşehir Belediyesi Yüzme Havuzlarında yaz dönemi yoğun geçiyor. Yaz spor okullarında küçük yaş gruplarının yüzmeyi öğrenerek spor yaptığı havuzda, kadınlar ve erkekler için ayrı saatlerdeki seanslarla, herkesin havuzdan faydalanması sağlanıyor. Uzman yüzme antrenörleri eşliğinde gerçekleşen eğitimlerde, vatandaşlara sağlıklı bir ortamda hizmet sunuluyor.
 
Çok kişi faydalanıyor
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularının da faydalandığı havuzda genç ve minik sporcular Türkiye genelinde Eskişehir’i başarılı şekilde temsil etmek için çalışmalarını bu merkezde gerçekleştiriyor. ‘Şampiyonlar Bu Havuzdan Çıkar’ sloganı ile yarışmalara hazırlanan milli sporcular da Türkiye’yi temsil edecekleri birbirinden zorlu yarışlara bu havuzda hazırlanıyorlar.
 
Engelliler için de var
Havuzdan iki bine yakın kişinin faydalandığını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, havuz içerisinde engelli vatandaşlar için de özel kulvarlar ayrıldığını ifade ettiler. Sadece yüzme öğrenmek isteyenlerin değil, yüzme bilip de spor yapmak isteyen kişilerin de havuzdan faydalandığının altını çizen yetkililer, vatandaşların 0222 237 27 12’yi arayarak havuzun çalışma saatleri ve fiyatları hakkında bilgi alabileceklerini ifade ettiler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi