Hayallerine kavuştular

Videoyu Aç Hayallerine  kavuştular
A
a

Odunpazarı Belediyesi’nin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Tiyatro Müdürlüğü çatısı altında verilen tiyatro ve müzik eğitimlerine katılan 15 öğrenci, konservatuar ve güzel sanatlar fakültelerinin sınavlarında başarılı oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu’nun 2019-2020 eğitim yılında toplam 8 öğrencisi, konservatuar ve güzel sanatlar fakültelerinin tiyatro bölümünü kazandı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün de 2019-2020 eğitim yılında 7 öğrencisi konservatuar ve güzel sanatlar fakültelerinin ses eğitim, müzik ve çalgı eğitimi bölümlerini kazandı.

DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Büyük bir mutluluk yaşayan genç sanatçılar, yaşadıkları bu mutluluğu Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile paylaştı. Başkan Kurt’u makamında ziyaret eden öğrenciler, Başkan Kurt’a kendilerine verdiği destek için teşekkür etti. Odunpazarı Belediyesinin kendileri için bir okul olduğunu belirten genç sanatçılar, “Her zaman desteğinizi hissettik. Çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmadınız. Teşekkür ederiz” diye konuştu.

ÇOK GURURLANDIK

Konservatuar ve güzel sanatlar fakültelerini kazanan 15 öğrencinin Odunpazarı Belediyesi’nin gurur tablosu olduğunu belirten Başkan Kurt, “Büyük bir başarıya imza attınız. Bizleri çok gururlandırdınız. Yolunuz hep açık olsun. Okul hayatınızda başarılar dilerim” dedi. HM

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi