Hayırsever Vatandaşlardan Örnek Davranış

Videoyu Aç Hayırsever Vatandaşlardan Örnek Davranış
A
a

Hayırsever Vatandaşlardan Örnek Hareket

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya’da sosyal medya aracılığıyla bir araya gelen vatandaşlar Zafer Haftası nedeniyle mevlit okuttu, cami cemaati için sıcak su sistemi yaptırıldı.
Kütahya’da sosyal medyada platformu "Germiyan Şehri Kütahya’ sayfası üzerinden bir araya gelen hayırseverler şehitler için mevlit okutup, sıcak su sistemi döşetti.
Destek veren hayırseverlere teşekkür eden Platform Başkanı Hakan Özkul, "Sayfamız aracılığı ile bir hayır için paylaşım yaptık. Takipçilerimizin desteği ile hem Büyük Taarruzun 99. yılında 30 Ağustos Dumlupınar şehitlerimizi anmak hem de kış aylarında cami cemaatinin üşümeden abdest alıp rahatça ibadet yapabilmeleri için şehrimizde ki bir camiye güneş enerjisi sıcak su sistemi kurdurma kararı aldık. Bir kaç günde kurulan panel bugün faaliyete geçmiş durumda. Özellikle büyüklerimiz çok memnun kaldı dua edip teşekkürlerini ilettiler. Destek alabilirsek projeyi devam ettirip Milli mücadele ruhunu hatırlamak adına 3 camimize daha güneş enerjisi kazandırmayı ve her birine Çanakkale, 15 Temmuz, Kurtuluş Savaşı şehitlerimizin isimleriyle taçlandırmak ve anmak istiyoruz" dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi