HEPİMİZİN FİLMİ OLDU

Videoyu Aç HEPİMİZİN FİLMİ OLDU
A
a

‘Ayla’ filminde Astsubay Süleyman Dilbirliği’ni canlandıran İsmail Hacıoğlu, Anadolu’yu dolaşarak sinemaseverlerle filmi izleme deneyimini ilk kez yaşadığını belirterek, “Ayla hepimizin filmi oldu” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Vizyona girdiği günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanına giderek izleyiciyle buluşan filmin ekibi, Eskişehir’deki gala öncesinde Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erhan Eroğlu, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Figen Ünal Çolak ve Doç. Dr. Hasan Çalışkan ile bir araya geldi. Ziyarette film ekibi Ayla filminin afişini imzalayarak fakülteye hediye etti. İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanı Erhan Eroğlu da, ekibe Oscar yolunda başarılar diledi. 

İLK KEZ DENEYİMLEDİM
Türkiye’nin Oscar’da ‘Yabancı Dilde En İyi Film’ kategorisinde aday adayı gösterdiği ‘Ayla’ filminde Astsubay Süleyman Dilbirliği’ni canlandıran genç oyuncu İsmail Hacıoğlu, seyirciyle yüz yüze buluşmanın çok önemli olduğunu söyledi. İlk defa böyle bir deneyim kazandığını dile getiren Hacıoğlu, “Her yere yetişmeye çalıştık. Bu ilk defa deneyimlediğim bir şey oldu benim de kariyerimde. Bir film çektikten sonra görüşülmez genelde. Biter mevzu. Ama insanlarla, seyirciyle böyle sıcak ilişki kurmak, benim için de çok enteresan bir tecrübe oldu. Çok güzel geçiyor” ifadelerini kullandı.

OSCAR’DA BİZİ TEMSİL EDECEK
Eskişehir’den de övgüyle bahseden sevilen oyuncu İsmail Hacıoğlu, “Eskişehir de, üniversite ve gençleriyle meşhur bir kentimiz. Dolayısıyla burada olduğum için çok heyecanlıyım. Filmimiz de gayet güzel gidiyor. Artık Aylamız oldu. Artık hepimizin filmi oldu. İnşallah Oscar’da da bizi temsil edecek” dedi. İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi