Her an düşürebilir!

Videoyu Aç Her an düşürebilir!
A
a

Es Es’i küme düşürme yetkisine sahip olan Pinto’ya ödeme yapılması için bugün son gündü. Şilili futbolcu önce kulübe 3 aylık süre verdi, sonra karar değiştirip parasını istedi. Pinto, her an Eskişehirspor’u bir alt lige düşürebilir.

Önce süre verdi
Kırmızı Şimşeklerin eski futbolcusu Sebastian Pinto’ya bugün ödeme yapması gerekiyordu. Ancak Siyah-Kırmızılı ekip ödeme yapamadı. Küme düşürme yetkisini elinde bulunduran Sebastian Pinto kulübe 3 ay daha süre verdi yönetimin iyi niyet çerçevesinde olduğunu belirtti. Ancak, Pinto 2 saat sonra kararını değiştirdi ve para istediğini belirtti. Pinto her an Es Es için küme düşürme yetkisini kullanabilir.

Açıklama siteden kaldırıldı
Eskişehirspor yönetimi Pinto’nun önce ödemeyi protokolünü 3 ay ertelendiğini açıkladı. Hatta resmi siteden Siyah-Kırmızılı yönetim, “Karşılıklı iyi niyet çerçevesinde eski futbolcumuz Sebastian Pinto ve avukatı ile kulübümüz hakkında açmış oldukları davayı Ağustos ayına kadar erteleme kararında uzlaşmış bulunmaktayız” ifadelerine yer verdi. Daha sonra bu açıklama resmi siteden kaldırıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi