Hızlı ve verimli çalışmalıyız

Videoyu Aç Hızlı ve verimli çalışmalıyız
A
a

AK Parti Eskişehir Milletvekili ve Sanayi, Ticaret, Enerji Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkan Vekili Harun Karacan, Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu ile Meclis Başkanlık Divanı Üyeleriyle bir araya geldi.

 

 

ESO’da gerçekleşen görüşmede konuşan Karacan, “4 yıllık dönemde birlikte hızlı ve verimli çalışmamız gerekiyor” diyerek, “şehrimizi ileriye taşıyacak projelerde buluşmalıyız. Meclis içerisinde birçok görevi üstlendik. Ancak işbirliği ve sorunların aşılmasında hep birlikte çalışmak için bir araya gelebiliriz. İçinizden gelen biri olarak şehrimizin sanayi ve ticaret konusunda çözüm bekleyen süreçleri biliyorum. Ama sizlerin önerilerinize de her zaman açığız” dedi.

ŞEHRİN KADERİNİ BELİRLEYEN BAŞLIKLAR

Toplantıda konuşan ESO Başkanı Savaş M. Özaydemir ise Karacan’a Eskişehir sanayisinin gelişimine katkı sağlayacak projelere ilişkin bilgi verdi. Özaydemir ayrıca Karacan’a ESO’nun görüş, istek ve beklentileri içeren bir dosya taktim etti.

ESO olarak 1.derecede ile 2.derecede öncelikli konular olmak üzere 2 bölümden oluşan bir çalışma yaptıklarını ifade eden Özaydemir, “71 Evler Kavşağı Geçişi, Eskişehir-Gemlik demiryolu bağlantısı, Ulusal Raylı Sistemler Araştırma ve Test Merkezi, Motor Mükemmeliyet Merkezi, Eskişehir Kuzey-Güney çevre yolları, Bürokrasideki Eskişehirlilerin organize edilmesi ve kurumlar arası işbirliğinin arttırılması konuları öncelik taşımaktadır” dedi.(HM)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi