Hizmette Rozeti çıkartıyoruz

Videoyu Aç Hizmette Rozeti çıkartıyoruz
A
a

İnhisar Belediye Başkanı Mehmet Kepez, ES TV’de yayınlanan Açıkça programının konuğu oldu. Kepez, gazeteciler Ali Baş ve Meltem Karakaş Kaya’nın sorularını yanıtladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Belediye ile hükümet ile aynı partiden olmasının avantajı olup olmadığıyla ilgili soruyu yanıtlayan Kepez, “Belediyelerde iller bankasından gelen paylar herkese eşit bir şekilde geliyor. AK Partili de olsan CHP’li de olsan al sana bir kuruş verelim yok. Nüfusa göre para geliyor. Ama bizim avantajımız şu: Ankara’da bürokraside yılların vermiş olduğu tecrübeyle, edinmiş olduğumuz çevremiz var. Bununla birlikte bir de AK Partili büyük belediyelerden karşılıklı iletişim kurmakla avantaj oluyor. 35 yıllık bürokrasi hayatım var. Bu kadar zor olduğunu biliyordum. İkili ilişkileriniz olursa ki partinin de mutlaka katkısı var. Ben şunu kabul etmiyorum. Ben gidince işler hemen oluyor da başka bir partili gittiğinde olmuyor. Ben şimdiye kadar görmedim. Biz seçildik. Tabi ki ben AK Parti’den seçildim. Ama hizmet ederken rozetimizi çıkartıyoruz. Hangi seçmen kitlesi varsa yoksa önemli değil. Nerede ihtiyaç varsa bunları gidermeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.
GELİR ELDE EDECEĞİZ
“Bütçelerin artmasıyla ilgili bir talebiniz var mı” sorusunu yanıtlayan Kepez, “Araç alarak ticaret yapmaya başladık. Ama ticarette kaybetmek de var. Arsa üretme çalışmalarımız var. Belediyelerin mülkiyetinde olup okul alanı olarak ayrılan yerler vardı. Ama oralarda öğrenci de yok. Buradaki okula tahsis olan yerlerdeki tahsisi kaldırdık. MEB ile de görüştük. Başka bir yerdeki arazi üzerine koyduk. Buralarda parselizyon çalışması yaptırdım. 10 parsel arazi üretiyorum. Onları da ihaleye çıkıp satacağız. Bir gelir elde edeceğiz” dedi.
Esra Ünlü 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi