HOCA’DAN GÜÇ ALDIK

Videoyu Aç HOCA’DAN GÜÇ ALDIK
A
a

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 31 Mart seçimlerinde Hoca’dan güç alarak sokak sokak gezdiklerini söyledi.

Odunpazarı Kent Konseyi tarafından düzenlenen ‘Yerel Yönetimlerin Demokrasiye Kattıkları’ paneli için Eskişehir’e gelen Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, ilk olarak Başkan Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
AKLA GELEN İLK İSİM
Başkan Büyükerşen’i her zaman kendilerine örnek aldıklarını ifade eden Ercengiz “Sayın Hocamız Türkiye’de belediyecilik dendiğinde akla gelen ilk isimlerden. 2018 yılında da Anneler Günü’nde Burdurlu kadınlarımız ile bir araya gelmiş ve Eskişehir’de yaptıklarını hemşerilerimize anlatmıştı. O gün ondan aldığımız güç ile 31 Mart seçimlerinde o kadınlarımızla sokak sokak gezerek, Burdur’da yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlattık. Burdurlu hemşehrilerimiz de bir 5 yıl daha bayrağı bizim taşımamızı istediler. Sosyal belediyecilik denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Sayın Yılmaz Hocamıza hem teşekkür etmek hem de Burdur’da yapmak istediklerimiz ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak için Eskişehir’deyiz. Her geldiğimde etkilendiğim bu kentte yaptıkları ve her ihtiyacımız olduğunda bize bir telefon kadar yakın olan Hocamıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
GÜZEL HİZMETLER
Ercengiz’in çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade eden Başkan Büyükerşen ise “Sevgili Orkun Burdur’da güzel hizmetler yapıyor. Geçtiğimiz yıl gittiğimde şehirde gezme fırsatı buldum ve Burdurluların da kendisine sahip çıktıklarını gördüm. Biz her zaman kendisi ile dayanışma içerisindeyiz. İnanıyorum ki bu önümüzdeki 5 yıllık dönemi de en güzel şekilde değerlendirecek ve Burdurlu yurttaşlarımızın yüzünü güldürmeye devam edecektir” diye konuştu. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi