Hoca Eskişehirli olacak

Videoyu Aç Hoca Eskişehirli olacak
A
a

Transfer yasağını kaldırmak için gerekli kaynağı bulamayan Eskişehirspor yönetimi, Eskişehirli hocaya yöneldi. Başkan Mustafa Akgören, “Tercihimizi Eskişehirli teknik adamdan yana da kullanabiliriz” diye konuştu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Son kozlarını oynuyor
TFF 1. Lig’de 24 Ocak’ta başlayacak ikinci yarı öncesi takımı altyapı antrenörleri gözetiminde bir haftalık Side kampına gönderen Eskişehirspor yönetimi, bir taraftan transfer tahtasını açabilmek için son kozlarını oynuyor. Yönetim diğer taraftan ise yeni teknik adam konusunda görüşmelerine devam ediyor.
 
İhtimal azalıyor
Transferin açılması için önlerinde en büyük engelin 9 FIFA dosyası olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Mustafa Akgören, tüm çabalarına rağmen bu dosyaları çözecek maddi kaynağı elde edemediklerini ve umutlarının neredeyse tükendiğini söyledi. Transfer tahtasını açma ihtimali oldukça azaldı.
 
Bir kez daha değerlendireceğiz
Eldeki mevcut kadroyla ligi tamamlamak zorunda kalabileceklerini sözlerine ekleyen Akgören, camianın çağrısına kulak verebileceklerini ve Eskişehirli bir teknik adamla çalışabileceklerini söyledi. Akgören, “Tercihimizi Eskişehirli bir teknik adamdan yana kullanmaya sıcak bakıyoruz. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla durumu bir kez daha değerlendireceğiz” dedi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon
selçuk 12 Ocak 2021 08:48

:) hahahah. başka seçeneğiniz yok ki. kim gelir bu DÜŞMÜŞ takımın başına..

0 2 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Kurban Bayramı tebriği - İYİ Parti
Kurban Bayramı tebriği - Eskişehir Kent Konseyi