İhtiyaç sahipleri güvende

Videoyu Aç İhtiyaç sahipleri güvende
A
a

Odunpazarı Belediyesi Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerinin yanında oluyor. Günde 3 bin kişiye sıcak yemek desteği verilirken, Halk Market uygulaması ile de yüzlerce kişinin ihtiyaçları gideriliyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediyesi Aşevi ve Halk Market, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor. Paylaşmanın sevincinin yaşandığı bu mukaddes ayda Odunpazarı Belediyesi günde 2 öğün olmak üzere 3 bin kişiye sıcak yemek ikramı yapıyor. Aynı zamanda Odunpazarı Belediyesi Halk Market uygulaması ile de yüzlerce kişi gerekli olan ihtiyaçlarını gideriyor. Öte yandan Ramazan ayı boyunca Odunpazarı İlçesindeki ihtiyaç sahiplerine erzak kolisi ulaştırılacağı da belirtildi.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceklerini kaydederek, “Odunpazarı Belediyesi olarak aşevinde sıcak yemek ikramımız devam ediyor. 3 bine yakın hemşerimiz her gün iki öğün olmak üzere sıcak yemeğe kavuşuyor. Ayrıca Halk Market’ten yardım alan hemşerilerimizin yardımları devam ediyor. Bunun yanında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için ayrıca Ramazan kolilerimizi hazırladık. Erzak kolilerimizi de Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Pandemi henüz tam geçmedi, o nedenle sokak iftarı yapma konusunda endişelerimiz var. Bu yüzden yapmadık. Biz daha çok evlere ulaşmayı, doğrudan bireylerin ihtiyaçlarını gidermeyi hedefliyoruz” dedi.

Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir