İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ANLAMLI DESTEK

Videoyu Aç İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ANLAMLI DESTEK
A
a

Boyacıoğlu mahalle sakinleri aralarında topladıkları para ile aldıkları 3 tableti ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Büyükşehir Belediyesi’ne teslim etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Bir yandan gelen bağışları ve vatandaşların ulaştırdıkları tablet, televizyon ve bilgisayarları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da hayırsever Eskişehirlilerden bağışları toplamaya devam ediyor.
ESMEK’E ULAŞTIRDI
Bu kapsamda son olarak Boyacıoğlu Mahalle Muhtarı Volkan Atak’ın mahalle sakinlerini destek kampanyası ile ilgili bilgilendirmesiyle alınan 3 adet tablet, Hukuk Fakültesi öğrencisi de olan Zeynep Gönen tarafından ESMEK’e ulaştırıldı.
DEĞERLİ KAMPANYA
Türkiye’de EBA’dan faydalanamayan on binlerce ihtiyaç sahibi olduğuna dikkat çeken Gönen, Büyükşehir Belediyesi’nin bu kampanyasının çok değerli olduğunu ifade etti. Gönen “Mahalle Muhtarımız Volkan Bey’in bizleri bilgilendirmesiyle mahalle sakinleri olarak topladığımız paralar ile 3 adet tablet aldık” dedi.
YÜZLERİ GÜLECEK
“Bu tableti gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağına inandığımız Büyükşehir Belediyemize teslim ettik” diyen Gönen, “3 tablet az gibi gözükse de Eskişehir’de yüzlerce mahallemiz var. Her mahalle muhtarı başlatacağı kampanya ile yüzlerce çocuğun yüzünü güldürebiliriz. Ben bu başlattığımız desteğin diğer mahallelere de örnek olacağını düşünüyorum” diye konuştu. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi