İhtiyaçları belirlediler

Videoyu Aç İhtiyaçları belirlediler
A
a

AK Parti Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Emine Nur Günay, Van’da gerçekleşen AK Parti Sosyal Politikalar Doğu Anadolu Bölge Toplantısı’na katıldı.

AK Parti Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Emine Nur Günay, Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya başkanlığında Sosyal Politikalar Birimi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcıları ile birlikte Van’da gerçekleşen AK Parti Sosyal Politikalar Doğu Anadolu Bölge Toplantısı’na katıldı.
TÜM PAYDAŞLAR BİR ARADA
Toplantı hakkında değerlendirmede bulunan AK Partili Günay, "Son 17 yılda sosyal politikalar alanında sessiz bir devrim yaşadık. Uygulanan politikalarla ilgili bakan yardımcılarımızın bilgilendirmesi ve sahadaki ihtiyaçların tespiti için 14 il teşkilatımızın ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları sosyal politikalar başkanları ile bir araya geldik. Paydaşları bir araya getiren bu toplantıyı çok önemsiyoruz. Teşkilatımızın sosyal politikalar başkanları doğrudan ilgili bakan yardımcılarımızdan nelerin yapıldığını, nelerin yapılabileceği ve nelerin yapılamayacağını kendilerinden dinliyorlar” ifadelerini kullandı.
DEVAM EDECEK
Doğu Anadolu Bölgesinde yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik tespit çalışmaları yaptıklarını söyleyen Günay, “İhtiyaçların belirlenmesi kadar, ihtiyaçların nedenlerini ortaya konulması, ihtiyaçların giderilmesi için aksiyon planı hazırlanması da önemli. Bu toplantı aksiyon almak için bizlere güzel bir zemin sunuyor. Doğu Anadolu Bölgesi ile başlayan bölge toplantılarımıza devam edeceğiz. Bu toplantılar yol haritamızı belirlemede ve politika geliştirmede çok değerli olmaktadır” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi