İllüzyon Gösterisi Çocukların İlgisini Çekti

Videoyu Aç İllüzyon Gösterisi Çocukların İlgisini Çekti
A
a

Bilecik'te Atatürk Parkı’Nda Düzenlenen İllüzyon Gösterisi Çocuklar Tarafından İlgiyle İzlendi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’te Atatürk Parkı’nda düzenlenen illüzyon gösterisi çocukların ilgisini çekti.
Binlerce çocuk, Bilecik Belediyesi tarafından kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında hazırlanan programlar ile gönüllerince eğlendi. Pelitözü Gölpark’ta üstü açık otobüste müziklerin seslendirildiği etkinlikte çocuklara şeker ve rüzgar gülleri dağıtıldı. Tahta bacak adam ve maskotların gösterileriyle yürüyüş yapan çocuklar, müzik eşliğinde eğlendi ve hatıra fotoğrafları çektirdi.
Etkinlikler kapsamında ayrıca Atatürk Parkı’nda illüzyon gösterisi yapıldı, maskotlar sahne aldı. Belediye Başkanı Semih Şahin, etkinliklere katılarak çocukların kurtuluş günü sevincine ortak oldu. Amaçlarının çocukların yüzünde gülümseme oluşturmak olduğunu kaydeden Başkan Şahin, sosyal medya hesaplarında yaptığı açıklamada, ‘’Atatürk Parkı’nda çocuklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz illüzyon gösterisinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Sizlere söz veriyorum çocuklar gözlerinizdeki o pırıltıyı hiçbir zaman söndürmeyeceğim" ifadelerini kullandı.
Aileler ve çocuklar da düzenlenen etkinlikten duydukları sevinci belirterek, Başkan Şahin ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi