İmam Hatipli Gençler Frigya’yı Gezdi

Videoyu Aç İmam Hatipli Gençler Frigya’yı Gezdi
A
a

Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’Nde Hizmete Açılan “Genç Ofis” Faaliyetleri Kapsamında Öğrencilere Yönelik Frigya Gezi Turu Düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde hizmete açılan “Genç Ofis” faaliyetleri kapsamında öğrencilere yönelik Frigya gezi turu düzenlendi.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri tarafından Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde açılan “Genç Ofis” çalışmaları kapsamında öğrencilere yönelik “Frig Vadisi Tanıtım ve Kültür Turu Etkinliği” gerçekleştirildi. Gençler, Afyonkarahisar Valiliği tarafından görevlendirilen rehberler eşliğinde Ayazini köyü, tarihi katlı apartmanlar, Friglere ait mezarları, Meryem Ana Kilisesini, Aslanlı Mezar, Avdalaz Kalesi gezerek tarihi bir yolculuğa çıktı. Gün sonunda gençlerimizle tarihi yapılar arasında kalan Emre Gölü’nde tekne turu yaptırılarak gezi tamamlandı.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, “Gençlik Merkezlerimiz ve hizmete açılan Genç Ofislerimiz de gençlerimize yönelik faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda spordan kültür sanata her türlü faaliyete katılmak için tüm gençlerimizi Gençlik Merkezlerimize bekliyoruz” dedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi