İmzalar Atıldı, Küçüklemalı Tabiat Parkındaki Çalışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor

Videoyu Aç İmzalar Atıldı, Küçüklemalı Tabiat Parkındaki Çalışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor
A
a

İmzalar Atıldı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’in gözde mesire alanlarından olan Küçükelmalı Tabiat Parkında, Pazaryeri Belediyesi ve Doğa Koruma Milli Parklar 2. Bölge Müdürlüğünce atılan imzalar doğrultusunda çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.
Doğa Koruma ve Milli Parklar 2. Bölge Müdürlüğü Bilecik Şube Müdürü Nezir Ayhan ile birlikte parkı ziyaret eden Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Bölge Müdürü Adil Şencan ile Küçükelmalı Tabiat Parkında karavan kamp alanı, kır lokantası, yöresel ürün satış ünitesi, su sporları işletmeciliği merkezi ile kır evlerinin yapılarak işletilmesi konusunda sözleşme imzaladı.
Misafirperverliği için Bölge Müdürü Adil Şencan’a teşekkür eden Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Doğa Koruma Milli Parklar 2. Bölge Müdürümüz Adil Şencan ile Küçükelmalı Tabiat Parkında karavan kamp alanı, kır lokantası, yöresel ürün satış ünitesi, su sporları işletmeciliği merkezi ile kır evlerinin yapılarak işletilmesi konusunda sözleşme imzaladık. Yapılan sözleşme ile Küçüklemalı Tabiat Parkımıza yatırımlarımız devam ediyor. Bu yeni proje ile tabiat parkımız Bilecik’in gözde mesire alanı olmasının yanı sıra İstanbul’a, Ankara’ya, Eskişehir’e, İzmir’e, Bursa’ya, Kocaeli’ye, Kütahya’ya yakınlığı nedeniyle Türkiye’nin gözdesi mesire alanı olacak” dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi