İNÖNÜ ÇIKARMASI

Videoyu Aç İNÖNÜ ÇIKARMASI
A
a

Vali Özdemir Çakacak, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve bir dizi programlara katılmak üzere İnönü ilçesini ziyaret etti.

İlk olarak İnönü Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Çakacak, Kaymakam Burak Çimşir’den ilçenin eğitim, sağlık ve asayiş durumu hakkında bilgi aldı.
BİLGİ ALDI
İlçe halkının en önemli geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunu bildiren Kaymakam Çimşir, ilçede vatandaşların asayiş yönünden huzur ve güven içerisinde yaşadığını söyledi. Kaymakam Çimşir, Vali Çakacak’ı İnönü ilçesinde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını konuşmasında dile getirdi. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Çakacak, Kaymakam Çimşir ile birlikte İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’u makamında ziyaret etti. Belediyenin yaptığı çalışmalar ve yürütülen projeler hakkında Vali Çakacak’a bilgiler veren Başkan Bozkurt, ilçenin kalkınmasına yönelik yapılacak çalışmalara büyük önem verdiklerini belirterek, ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.
PAZARI GEZDİ
Ardından ilçede Perşembe günleri kurulan İnönü Kapalı Pazarını gezen Vali Çakacak, pazar esnafına bol kazançlar diledi, alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra İnönü İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali Çakacak, ilçenin asayiş ve güvenliği hakkında bilgi aldı.
KAPIMIZ AÇIK
Daha sonra İnönü İlçe Kaymakamlığı tarafından organize edilen ‘Vatandaşlarla Buluşma Muhtarlar Toplantısı’nın açılışında konuşan Vali Çakacak, toplumun huzur ve güven içerisinde yaşaması için vatandaşların birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini vurguladı. Vali Çakacak, “Vatandaşlarımıza kapımız her zaman açıktır. Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar da, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini öğreniyor, çözüm bulmaya çalışıyoruz” dedi.
YOĞUN KATILIM
Vali Çakacak’ın başkanlık ettiği toplantıya; Vali Yardımcısı İsmail Soykan, İnönü Kaymakamı Burak Çimşir, İnönü Belediyesi Başkanı Kadir Bozkurt, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. Durmuş Yöndem, Orman Bölge Müdürü Recep Temel, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hikmet Çelik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu,  İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Emine Sever, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi