İnönü’Ye 2020 Yılının İlk Müjdesi

Videoyu Aç İnönü’Ye 2020 Yılının İlk Müjdesi
A
a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Himayelerinde Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı’Nın Koordinesi, Hazine Ve Maliye Bakanlığı’Nın Destekleriyle Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi’Ne Eskişehir’İn İnönü İlçesi De Dahil Edildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinesi, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın destekleriyle Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi’ne Eskişehir’in İnönü ilçesi de dahil edildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinesi, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın destekleriyle “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut projesi başladı. Eskişehir’in İnönü ilçesinin de içerisine alındığı projede ülke genelinde yatay mimari anlayışla, mahalle ve komşuluk kültürüne uygun 2+1 ve 3+1 planında inşa edilecek 100 bin sosyal konut için talepler 15 Ocak 2020 tarihine kadar toplanacak.
İnönü Belediye Başkanlığında yapılan açıklamada; “Belediye başkanımızın gayretli çalışmaları sonrası ve Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Toplu Konut İdaresi tarafından başlatılan ‘Her yıl 100 bin yeni sosyal konut projesi’ kapsamında ilçemiz de dahil edilmiştir. Başvurular TOKİ’nin internet sitesi üzerinden e-devletten alınmaktadır. Toplu konut başvuruları başlamış olup son başvuru tarihi 15 Ocak 2020 çarşamba günü sona erecektir. İnönü ilçemizin TOKİ tarafından yapılacak olan projenin içerisine alınmasında başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür eder tüm halkımıza hayırlı olmasını dileriz” denildi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi