İnsan hayatının siyaseti olmaz!

Videoyu Aç İnsan hayatının siyaseti olmaz!
A
a

İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından Seyitgazi-Kırka-Afyon yolu ile ilgili açıklama yapıldı. Vatandaşların can güvenliği için yolun bölünmüş yol olarak yapılması gerektiğini söyleyen Orkun Kılıç, “Bu sorun siyaset üstü bir meseledir ve insan hayatının siyaseti olamaz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
TMMOB’a bağlı İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Eskişehir Şubesi tarafından Seyitgazi-Kırka-Afyon yolu ile ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada konuşan İMO Eskişehir Şube Başkanı Orkun Kılıç, Seyitgazi Yolu’nun bir an önce bölünmüş yol olarak yapılması gerektiğini belirtti. Yetkililere seslenen Kılıç, “Bu yolun sonu nereye gidiyor?” diye sordu.
VAATLERİNİZİ YERİNE GETİRİN
Seyitgazi, Alpu ve çevre yolu le ilgili daha önce Eskişehir Valisi’ne bilgi verdiklerini ifade eden Kılıç, “Bugün tekrar Eskişehirlilerin oylarıyla seçilmiş tüm milletvekillerine, konuyla ilgili kamu kurumlarına sesleniyoruz; Seyitgazi yolunu bir an önce bölünmüş yol yaparak iyileştirin! Vatandaşlarımızın can güvenliği için lütfen vaatlerinizi yerine getirin! Bu sorun siyaset üstü bir meseledir ve insan hayatının siyaseti olamaz! Vatandaşlarımızın artık bu yolda hayatlarını kaybetmesini istemiyoruz, bu kazaların artık son bulmasını istiyoruz! Bu konuyla ilgili başlatılan imza kampanyasına, tüm vatandaşlarımızın katılmasını bekliyoruz. Çünkü insanların hayatlarının söz konusu olduğu bu önemli konuyu sen ben olarak değil ancak biz olarak çözebiliriz. Seyitgazi yolunda bir can kaybına daha tahammülümüz yok!” şeklinde konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA

Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir