İş Birlikleri Güçlendirir

Videoyu Aç İş Birlikleri Güçlendirir
A
a

ESGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş ve ESGROUP yöneticileri Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
TEŞVİK EDİYORUZ
Yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte kampüs içerisinde bulunan öğrencilerin ve çalışanların sağlığını korumak için üstün çaba sarf edeceklerini belirten Prof. Dr. Erdal, “HES Kodunu öğrenci bilgi sistemine giriyor öğrenciler. Otomatik olarak geçecek turnikelerden. Muhtemelen yüzde 5’lik kısım, aşısını tamamlamayanlar turnikede takılacaklar. Onlara da diyeceğiz biz PCR testi yaptır. Bu valiliğin talimatı bu. Orada yumuşak bir geçiş yapmamız lazım. 300 kişilik bir amfiye 5 tane aşısız geldi. Bunlar kalan 295 kişi için de risk oluşturuyor. Yüzde 5’in rahatı için yüzde 95’i güvensiz bir ortama sokmak istemiyorum. Aşısı olmayan arkadaşlarımızı teşvik etmeye çalışıyoruz” dedi. Prof. Dr. Erdal,ilerleyen dönemde hayata geçirmeyi planladıkları projelerden de söz etti.
 
İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ
Yaptığı çalışmalar için Rektör Erdal’a teşekkür eden Demirdaş ise, ESGROUP olarak her zaman Anadolu Üniversitesi ile iş birliği yapmaya hazır olduklarını belirterek, çalışmalarında başarılar diledi. Anadolu Üniversitesi ile yerel medyanın iş birliğinin önemine dikkat çeken Demirdaş, “Geçmiş yıllarda Anadolu Üniversitesi ile Eskişehir medyası başarılı ortak işlere imza attılar. Özellikle iletişim fakültesi ile yaptığımız iş birliği hem bize katkı sundu hem de genç gazetecilerin sektörü erken tanımalarını sağladı. Bu ortak projeleri geliştirmek gerekir” diye konuştu.

 

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi