IŞIK GÖRÜNDÜ

Videoyu Aç IŞIK GÖRÜNDÜ
A
a

Tepebaşı Belediyesi’ni ziyaret eden Beşiktaş Belediyesi yetkilileri, Başkan Ataç’ın örnek proje ve çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Ataç, “Artık tünelin ucunda ışık göründü ve CHP’nin iktidara yürüyüşü, sadece ve sadece yerel yönetimler ile mümkün olacaktır” dedi.

Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Ozan İş ve Bilgi İşlem Müdürü Doç. Dr. Seyhun Şahin, REMOURBAN Projesi’nin uygulandığı Yaşam Köyü ve Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi’ni yerinde gördü.
TAKİP EDİYORUZ
Konuklar daha sonra Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı da makamında ziyaret etti. Ziyarette Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Ozan İş, Başkan Ataç’a Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akbolat’ın selamlarını iletti. İş yaptığı değerlendirmede, “Tepebaşı Belediyesi’nin örnek hizmetlerini, Beşiktaş Belediyesi olarak onurla takip ediyoruz. Başkanımız Ahmet Ataç ile gurur duyuyoruz. Tepebaşı bölgesi çok gelişmiş ve güzel bir bölge” ifadelerini kullandı.
İŞ BİRLİĞİ VURGUSU
Başkan Ataç ise, “CHP’li belediyeler olarak iş birliği halinde olmalıyız. Artık tünelin ucunda ışık göründü ve CHP’nin iktidara yürüyüşü, sadece ve sadece yerel yönetimler ile mümkün olacaktır. Bunu sağlamak adına biz de üzerimize düşeni yapacağız” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi