İstifalar peş peşe geliyor  

A
a

13 Ekim tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da yeniden göreve gelen Osman Taş ve yönetiminde krizlerin ardı arkası kesilmiyor. Selim Kayabaşı’nın ardından Behçet Han Aktaş ve son olarak Hakan Sayın istifalar kervanına katıldı.

 Bütçenin hazır olduğunu söylemişti
13 Ekim tarihinde yapılan kongre öncesi yeni oluşturduğu yönetime dahil ettiği isimlere bütçelerinin hazır olduğunu belirten Osman Taş’ın böyle bir bütçesinin olmadığını anlayan yöneticiler tek tek istifa etmeye başladı. İlk olarak geçtiğimiz günlerde Teknik Asbaşkan Yardımcılığı ve Hukuk ve TFF İşlerinden Sorumlu Asbaşkanlık görevi verilen Selim Kayabaşı istifasını vermişti. Bu istifanın ardından, genel kurulda listede asil yönetimde yer alan fakat sonradan yedek yönetime alınan Behçet Han Aktaş’ın istifa ettiği öğrenildi.

Hakan Sayın işlerinin                                                                                                             
çokluğunu öne sürdü

Eskişehirspor’un yeni oluşan yönetiminde dün sabah itibari ile  Stadyumdan Sorumlu Asbaşkanlık Görevi verilen Hakan Sayın istifa etti. Sayın,  dilekçesinde, “Eskişehirspor yönetim kurulundaki görevimden, işlerimin yoğunluğu ve mevcut olan şartlarda kulübe herhangi bir faydamın olamayacağını düşünmemden dolmayı istifa kararı almış bulunmaktayım” ifadelerine yer verdi. Son olarak Teknik Asbaşkan Aydın Taşkınların da istifa etmeye hazırlandığı sızan bilgiler arasında.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi