İyi Parti’de Edizgil Dönemi

Videoyu Aç İyi Parti’de Edizgil Dönemi
A
a

İYİ Parti’de devir teslim töreni yapıldı. Mevcut İl Başkanı Eren Ekmen görevi Emine Edizgil’e devretti. Edizgil, yaptığı konuşmada, “Alnımızın akıyla inşallah üstesinden geleceğiz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İYİ Parti Eskişehir İl Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı. Bir yıldır il başkanlığı görevini sürdüren Eren Ekmen görevi Emine Edizgil’e devretti. Parti binasında yapılan devir teslim törenine İYİ Parti Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu’nun yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Ekmen’den görevi devralan Edizgil, “Beni bu göreve layık gören Genel Başkanımız sayın Meral Akşener hanımefendiye, genel merkezimize ve parti teşkilatlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Alnımızın akıyla inşallah üstesinden geleceğiz” dedi. Son günlerde zor günler yaşandığına dikkat çeken Edizgil, “Çok zor bir süreçten geçiyoruz. Dilerim bu süreci Allah’ın izni ve sizlerin gayretiyle kolay atlatacağız. Bu süreçte bizlere görevler düşüyor.  Bu süreci atlatabilmemiz için başta Meral Akşener’in önderliğinde bize düşen görevler, gençlerimize iş, kadınlarımıza güvenli yaşam hakkı ve eşitlik, yaşlılarımıza huzur ve bakım, çocuklarımıza sağlık, huzur ve eğitim, bunlar için yola çıkıyoruz” dedi.  
Eren Ekmen konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Bu bir bayrak yarışıdır. Bizler de bugün alnımızın akıyla taşıdığımız bayrağı Emine başkanımıza devredeceğiz.  İnşallah şehrimizde ve ülkemizde partimizi birinci parti yaparak iktidara taşıyacağız.”  
İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, “Biz genel başkanımız Sayın Meral Akşener’e güvendik. Siz güvendiniz.  Hepimiz güvendik. O sayede şu anda Türkiye’nin siyasi yapısı değişti.  Düşünebiliyor musunuz? 20 yıldır bir iktidar var, 20 yıldır muhalefet partisi var. Hiç bir şey olmadı. Bu kabul edilebilir bir şey değil. İYİ Parti nasıl muhalefet yapılacağını gösterdi. O sayede şu anda Türkiye’de bir ümit varsa, bir yenilik ve gelecek varsa bu İYİ Parti sayesinde var” dedi. Konuşmaların ardından devir teslim töreni yapılarak çiçek takdim edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi