İzin vermeyeceğiz!

Videoyu Aç İzin vermeyeceğiz!
A
a

Eskişehir’de piyasa değeri yaklaşık 1 milyon TL olan çalıntı otomobil, jandarma ekipleri tarafından bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AK Parti Tepebaşı İlçe Teşkilatı üyeleri Keskin, Yukarısöğütönü ve Aşağısöğütönü mahalle sınırında bir araya gelerek bölgeye alkol ruhsatı verilmek istenmesi nedeniyle Tepebaşı Belediyesi’ne tepki gösterdi. 
ÖNCELİK ELZEM İHTİYAÇLAR OLMALI
AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, “Henüz yeni gelişmekte olan ve yapılaşmanın devam ettiği temizlik, çöplerin toplanması, ulaşım, pazaryeri, park ve bahçe gibi birçok öncelikli hayati ihtiyaçlarını planlanması gerekirken bunları görmeden gelerek bölgenin en elzem ihtiyacı sadece alkollü işletme yerleri olduğunu düşünerek bölgede alkol ruhsatı vermeye çalışmaktadır” diye konuştu.
YASAL YOLLARA BAŞVURACAĞIZ
Mahallede birçok okul, ibadethane bulunduğu kaydeden Çizmelioğlu, alkol ruhsatı verilmek istenmesine izin vermeyeceklerini dile getirerek, “Tepebaşı Belediyesi’nin bu lokasyonun Bursa ve Ankara çevre yoluna yakınlığı gibi hususları görmezden gelerek alkol ruhsatı hususunda sergilemiş olduğu ısrar anlaşılabilir ve kabul edilebilir değildir. Gençliği korumak sadece AK Parti meclis grubunun değil, Tepebaşı Belediyesi’nin ve CHP meclis grubunun da görevidir. Bu bölgenin tamamen içkili yerler bölgesi olarak ilan edilmesine AK Parti Tepebaşı Meclis grubu olarak müsamaha göstermeyeceğimizden dolayı karşı oy kullandık. Son meclis kararının da her alanda ve platformda takipçisi olacağımızı, her türlü yasal yollara başvuracağımızı belirtiyorum” ifadelerini kullandı.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir