Jandarmadan Yaşlılara Ziyaret

Videoyu Aç Jandarmadan Yaşlılara Ziyaret
A
a

Osmaneli İlçesinde Jandarma Ekipleri ‘Dünya Yaşlılar Günü’ Dolayısıyla Sorumluluk Bölgelerinde Yaşlıları Tek Tek Ziyaret Ettiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
BİLECİK (İHA) – Bilecik’te jandarma ekipleri Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla yaşlıları tek tek ziyaret ettiler.
Osmaneli İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Öcal Ersoy ve personeli, ilçeye bağlı Bereket ve Oğulpaşa köylerinde ikamet eden yaşlıları köyde evinde ziyaret etti. Heyet ilk olarak Bereket köyünde ikamet eden 93 yaşındaki Bekir Serbest’i evinde ziyaret etti. Üsteğmen Ersoy, Serbest ile sohbet edip hal hatır sordu istek ve taleplerini dinleyerek, sağlık konularında bilgi aldı. Ardından Oğulpaşa köyünde ikamet eden 75 yaşındaki Zekiye Günay’ı domates tarlasında ailesine yardım ederken gören Osmaneli İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Öcal Ersoy ellerinden öperek, Dünya Yaşlılar Gününü kutladı.

“Yaşlılarımız, bizim baş tacımızdır”
Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Üsteğmen Ersoy” Yaşlılarımız, bizim baş tacımızdır. Her zaman ve her koşulda yanlarındayız. Yaşlı insanlarımızdan alacağımız hayır ve iyilik duaları ile güzel dilekleri, bizim için en anlamlı mükâfattır. Onlar için gereken ne ise yapmaya devam edeceğiz. Amacımız kimsesiz insanlarımızın yanında olmak, onları koruyup sahip çıkmak, dertlerini, sıkıntılarını çözmek; aynı zamanda da devletimizin şefkatli yüzünü vatandaşlarımıza yansıtmak, bu vesile ile gölgesinde yetiştiğimiz, sevgi ve saygıyı en çok hak eden çınarlarımızın, emektarlarımızın, büyüklerimizin yaşlılar haftasını kutluyor, saygıdeğer büyüklerimize sağlıklı, huzurlu, mutlu uzun ömürler diliyorum” dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi