Jandarmanın Hediyesi İle Tarifi İmkansız Mutluluk Yaşadı

Videoyu Aç Jandarmanın Hediyesi İle Tarifi İmkansız Mutluluk Yaşadı
A
a

Afyonkarahisar’In Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığında Görevli Jandarma Personeli Engelli (Özel) Genç Mahir Günay’In En Büyük İstediği Olan Yavru Köpek Talebini Yerine Getirerek, Gence Tarifi İmkansız Bir Mutluluk Yaşattı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığında görevli jandarma personeli, engelli (özel) genç Mahir Günay’ın en büyük istediği olan yavru köpek talebini yerine getirerek tarifi imkansız bir mutluluk yaşattı.
3 Aralık Dünya Engeliler Günü münasebetiyle Özel Sandıklı Engelli Bakım Merkezi’ni ziyaret eden Sandıklı İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Alptuğ Ayhan ve jandarma personeli ziyaret sırasında özel genç Mahir Günay ekiplerden yavru köpek istedi. Engelleri kaldıralım parolasıyla özel gencin isteğini kısa sürede yerine getiren ekipler Özel Sandıklı Engelli Bakım Merkezi’nde Engelli Mahir’i tekrar ziyaret ederek yanlarında getirdikleri yavru köpeği teslim ettiler. Yavru köpeğine kavuşan ve mutluluğu gözlerinden okunan Günay, jandarma ekiplerine teşekkür etti.
Yavru köpeğin ismini Akbaş koyan engelli genç, kurum bahçesinde köpek evine yerleştirilen köpeğe gözü gibi bakacağını söyledi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi