Kadınlar el emeği ile üretiyor

Videoyu Aç Kadınlar el emeği ile üretiyor
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin Belde Evleri ve Deneyimli Kafeler'de düzenlenen dekoratif el sanatları ve hediyelik eşya üretimi kursuna katılan kadınlar, el emeği ile birbirinden güzel ürünler ortaya çıkarıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi, gerçekleştirdiği kurslar ile kent sakini kadınlar için eğitimler sunmaya devam ediyor. Deneyimli Kafelerde düzenlenen dekoratif el sanatları ve hediyelik eşya üretimi kursu da Eskişehirli kadınların ilgisi ile devam ediyor. Muammer Uludemir Belde Evi’nde düzenlenen dekoratif el sanatları ve hediyelik eşya üretimi kursuna katılan kadınlar, birçok teknik ile hediyelik eşya yapmayı öğreniyor. Kadınlar, kurs ortamında el becerilerini geliştirirken sosyalleşmenin de keyfini yaşıyor. Verimli ve keyifli biçimde vakit geçirdiklerini belirten kadınlar, aldıkları kurslarda ürettikleri ürünleri, açılacak sergilerde satarak aile bütçelerine de katkıda bulunuyor.
Tepebaşı Belediyesi ayrıca, merkezlerinde gerçekleştirdiği tüm etkinlikleri korona virüs tedbirleri eşliğinde düzenliyor. Mahalle sakinlerinin sıklıkla bir araya geldiği Deneyimli Kafeler'de ekipler tarafından özenle dezenfekte ediliyor.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir