KADINLAR İÇİN SAHNELEDİLER

Videoyu Aç KADINLAR İÇİN SAHNELEDİLER
A
a

Eskişehir Şehir Tiyatroları 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü’nde kadınlar için sahne aldılar.

Eskişehir Şehir Tiyatroları sahnelediği oyunlarla salonları doldururken, sosyal sorumluluk projeleri ile de vatandaşların takdirini topluyor. Geçtiğimiz günlerde öğretmenler için Böyledir Bizim Sevdamız oyununu sahneleyen Şehir Tiyatroları bu kez de 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü’nde kadınlar için sahne aldılar. Şehrin kültür ve sanat hayatına büyük katkı sunan Şehir Tiyatroları, Senfoni Orkestrası ile birlikte sahnelediği Böyledir Bizim Sevdamız müzikalini 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü kapsamında kadınlar için sahneledi.
TAM NOT ALDILAR
Alpu ve Seyitgazi ilçelerinden gelen ve Büyükşehir Belediyesi Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi’nden faydalanan kadınlar ile öğrencilerin misafir olarak ağırlandığı oyunda, Şehir Tiyatroları sanatçıları başarılı performansları ile izleyicilerden tam not aldılar. 25 Kasım gibi anlamlı bir günde yüzlerce kadını bir araya getirdiği için Şehir Tiyatroları’na teşekkür eden misafirler, kadına yönelik şiddetin son bulması için her platformda seslerini yükseltmeye devam edeceklerini ifade ettiler. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi