Kadınlar sabah sporunu sevdi

Videoyu Aç Kadınlar sabah sporunu sevdi
A
a

Büyükşehir Belediyesi’nin kadınların spor yaparak zinde kalmalarını sağlamak için ‘Sağlıklı Yaşam İçin Güne Sabah Sporu İle Başlıyoruz’ sloganıyla geçtiğimiz yıl başlattığı spor etkinlikleri Osmangazi Spor Sahası’ndan sonra Uluönder Parkı’nda ve Kentpark’ta da başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

 
Sosyal medyadan canlı yayın
Pandemi sürecinde spor salonlarını kapatmak zorunda kalan ve Instagram üzerinden canlı yayınlar ile Eskişehirlileri sporla buluşturan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte açık alanlarda ‘Sağlıklı Yaşam İçin Güne Sabah Sporu İle Başlıyoruz’ etkinliğini hayata geçirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin, alanında uzman spor antrenörleri tarafından hafta içi her sabah 09.30 ile 10.30 arasında Osmangazi Spor Sahası ve Kentpark’ta, 8.30-9.30 arasında Uluönder Parkı’nda gerçekleştirilen etkinliklere kadınlar büyük ilgi gösteriyor.
 
Sosyal mesafeye uyuyorlar
Pandemi sürecinde spordan uzak kaldıklarını ifade eden kadınlar, sosyal mesafe kuralına uyarak, güne sporla başlamanın kendilerine hem fiziksel hem de zihinsel anlamda büyük katkı sağladığını belirterek, etkinlikler dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne ve antrenörlerine teşekkür ettiler.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir