KADINLARA TAM DESTEK

Videoyu Aç KADINLARA TAM DESTEK
A
a

81 ilde kurulmuş ve çoğunluğu iş insanlarından oluşan bir sivil yapı olan TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nun Eskişehir heyeti, Büyükşehir Belediyesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden heyeti ağırlayan Genel Sekreter Ayşe Ünlüce, kadınların her alanda güçlenmesi ve verdikleri mücadeleye destek dolayısıyla kadın girişimcilere teşekkür etti.
BİLGİ VERDİLER
Çalışmalar hakkında Ünlüce'yi bilgilendiren heyet Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensiplerinin (WEP's) yaygınlaştırılması için çeşitli çalışmalar planladıklarını, bu kapsamda kent genelinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade etti. WEP’s hakkında Ünlüce’ye detaylı bilgi veren kadın girişimciler iş yerlerinde, piyasalarda ve toplum genelinde cinsiyet eşitliğinin sağlanması için dikkate alınması gereken bir yapı olduğunu belirtti.
BÜYÜKERŞEN İMZA ATTI
Toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda gerçekleştirilen her türlü çalışmaya destek olacaklarını ifade eden Ünlüce, bu konuya Büyükşehir Belediyesi olarak hassasiyetle yaklaştıklarını belirtti. Daha önceden belirlenen programı nedeniyle bu ziyarette bulunamayan Başkan Büyükerşen ise ziyaret sonrası bu çalışmaya destek verdiğini ifade ederek çalışmanın altına imzasını attı. HM

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi