KADINLARI KİCK-BOKS ÖĞRENMEYE DAVET ETTİ

Videoyu Aç KADINLARI KİCK-BOKS ÖĞRENMEYE DAVET ETTİ
A
a

Kick-Boks antrenörü Mehmet Ömürlü, kadınları Kick-Boks öğrenmeye davet etti. Ömürlü, Tepebaşı ilçesinde bulunan 17 kadın muhtarlara seslenerek, “Gelin birlikte sosyal proje kapsamında Kick-Boks antrenmanı yapalım” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Öğrenmek zorundalar

Antrenör Ömürlü yaptığı açıklamada, “Yeşiltepe Mahallesi Muhtarı Meryem Hanım korkularını dile getirmiş, Yeşiltepe Mahallesi olarak uyuşturucu kullananlardan ve hırsızlık olaylarının arttığından endişe duyduklarını korktuklarını söylüyor. Geçen aylarda Tepebaşı’nda bulunan 17 kadın muhtarlarımızı spor salonumuza davet ederek sosyal projem olan Kick-Boksu tüm kadınlara tanıtarak başta sağlık çalışanları, kadın muhtarlar, kadın avukatlar dahil tüm kamu kurum kuruluşlarının hepsini davet ederek neden Kick-Boksu öğrenmek zorunda olduklarını uygulamalı olarak anlatmak istiyorum. Lakin kadın muhtarlarımız ve kadın avukatlar olarak bu davetime icabet etmediler. Eğer gelselerdi bugün Yeşiltepe Mahallesi Muhtarı sayın Meryem Hanım korkularını değil nasıl çözüm bulduklarını anlatarak korkmadıklarını herkesin spora, Kick-Boksa başlayarak bütün sorunları çözebileceğini anlatırdı” dedi.

Kadın muhtarlara seslendi

Ömürlü, “Buradan bir kez daha sesleniyorum. Tepebaşı ilçesinde bulunan 17 kadın muhtarlarımız gelin birlikte sosyal proje kapsamında Kick-Boks antrenmanı yapalım önce kadına yönelik şiddetle mücadelede ve uyuşturucu, madde bağımlılığından kurtulmak her türlü kötü alışkanlıklardan kurtulmak, korunmak için spor alışkanlığını, Kick-Boksu öğrenmek, öğretmek zorundayız” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi