Kadro tutulursa kalırız!

Videoyu Aç Kadro tutulursa kalırız!
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, iddialı açıklamalarda bulundu. Yayıncı kuruluşa konuşan Özer, “Yönetim kadronun tutulması için mücadele veriyor. Kaliteli bir kadroya sahibiz. Mevcut kadro tutulursa ligde kalırız” dedi.

İşimiz hiç kolay değil
beIN SPORTS'da yayınlanan 1.Lig programında konuşan Özer şunları söyledi; “Herkesin bildiği üzere transfer yasağımız var. Mevcut kadromuzda da federasyona ayrılmak için başvurmuş oyuncularımız var. Ben bu takımın başına yeni geldim ama şunu söyleyebilirim mevcut kadro tutulursa, biz rahatlıkla kalırız. Gerçekten karakterli ve düzgün oyunculardan oluşan bir oyuncu kadrosuna sahibiz. Bu kaliteli isimlerle ikinci yarıda çok çalışarak çok mücadele etmemiz gerekiyor. İşimiz hiç kolay değil”
Yöneticiler şehrin evlatları
“Eskişehirspor'un yaşadıklarını herhangi bir kulüp yaşamış olsa yok olurdu. Bu kulübün yöneticileri bu şehrin öz evlatları. Kulübün her zaman arkasında yer alan bir taraftar kitlemiz var. İyi ki böyle bir taraftar yapısına sahibiz. Geldiğimden beri gördüğüm bir tablo var. Taraftarından, yöneticisine herkes bu kulübü yaşatmak için elinden geleni yapıyor. Ben ve ekibim de bu mücadeleye dahil olduk.”
Futbolcularımla konuştum
“Yöneticilerimiz kadronun tutulması için çok çalışıyorlar, çok mücadele ediyorlar, ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Biz gerçekten kaliteli bir kadroya sahibiz. Mevcut kadro elde tutulursa ikinci yarın çok iyi bir çıkış yakalayabiliriz. Ben oyuncularıma şunu söyledim, ‘Gelin mayıs ayına kadar kader bildiği yapalım ve Eskişehirspor’umuzu ligde tutalım.’ Bunu da başarmak istiyoruz."
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi