Kafanızı oyuna verin

Videoyu Aç  Kafanızı oyuna verin
A
a

Eskişehirspor’da Teknik Direktör Suat Kaya, Salı günü U-19 Takımı ile oynadıkları hazırlık maçında talebelerini uyardı. Aynı hataları tekrar tekrar görmek istemediğini belirten Kaya, “Saha içindeki doğrularımızı arttırmamız lazım. Kafanızı oyuna verin. Saha içinde olun” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Doğru koşular yapın
Maçın devre arasında tıpkı 14 Şubat’ta oynanan hazırlık maçında olduğu gibi yine talebelerini kulübeye toplayan teknik patron Suat Kaya, bir dizi uyarı yaptı. Saha içinde doğru koşular yapmaları gerektiğine parantez açan Kaya, “Saha içinde kendinizi gösterin. Koşular yapın ama doğru koşular yapın. Zaman zaman oyunu genişletin. Koşu yapan isimlere zamanında atılacak paslar da önemli. Bunları saha içinde gösterin” dedi.
 
Saha içinde hareketli olun
Kaya, “Oyunu kaleciden başlayıp kurarken çabuk olun. Kanatlardan bindirme yapan isimler topla buluştuktan sonra o atağı bitirmeye çalışsın. Sıfıra ya da ceza sahasına yönelsin. Çok sıkışmadıkça tekrar geri dönmeyin. Saha içindeki doğrularımızı arttırmamız lazım. Kafanızı oyuna verin. Saha içinde olun. Hareketli olun” diyerek uyardı.
 
Neden hiç penaltı kullanamıyoruz?
Teknik Direktör Suat Kaya oyunculara penaltı serzenişinde de bulundu. Kaya, “Sezon başından beri bir tane penaltı kullanmadınız. Neden biliyor musunuz? Çünkü ceza sahası içinde yokuz. Orada bir tane adamımız yok. Orayı karıştıracak, rakibi rahatsız edip onu zorlayacak pozisyonları aramıyoruz” ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir