Kaldırımda Bulunan Şüpheli Valiz Fünye İle Patlatıldı

Videoyu Aç Kaldırımda Bulunan Şüpheli Valiz Fünye İle Patlatıldı
A
a

Afyonkarahisar’Da Yol Ortasında Unutulan Valiz Polisi Alarma Geçirdi. Polis Ekiplerinin Fünye İle Patlattığı Valiz Boş Çıkarken, Polis Bir Taraftan Şüpheli Valizle Bir Taraftan Fünye İle Patlatma Esnasında Kimsenin Zarar Görmemesi İçin Toplanan Kalabalığı Dağıtmak İçin Uğraştı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da yol ortasında unutulan valiz polisi alarma geçirdi. Polis ekiplerinin fünye ile patlattığı valiz boş çıkarken, polis bir taraftan şüpheli valizle, bir taraftan fünye ile patlatma esnasında kimsenin zarar görmemesi için toplanan meraklı kalabalığı dağıtmak için uğraştı.
Olay, Dumlupınar Mahallesi 2. Dumlupınar Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, kaldırımda boş bir valiz olduğunu gören yoldan geçenler durumu polise bildirdi. İhbar üzerine bölgeye gelen ekipler valizin üzerinde bir süre inceleme yaptıktan sonra güvenlik şeritleri ile caddeyi araç ve yaya trafiğine kapattı. Ardından olay yerine bomba imha uzmanları çağrıldı. Bölgeye gelen özel kıyafetli bomba imha uzmanları çantayı fünye ile patlattı. Patlamanın ardından yapılan incelemede valizin boş olduğu ortaya çıkarken her kes rahat bir nefes aldı. İncelemelerin ardından cadde tekrara ulaşıma açıldı.

Polis kalabalığın dağılması için ardı ardına anonslar yaptı
Olay esnasında meraklı kalabalık olay yerinden toplanıp valiz ve polisin çalışmalarını cep telefonları ile çekmek içinse adeta bir birleriyle yarışmaları dikkatlerden kaçmadı. Polis patlatma esnasında kimsenin zarar görmemesi için toplanan kalabalığı dağılmaları konusunda uzun süre anonslarla uyardı.
Öte yandan, fünye bağlanan ve patlatılmaya hazırlanan şüpheli valizin bir anda yanında beliren sokak köpeklerini de polis zarar görmemeleri için kovalayarak uzaklaştırdı.
Olayın ardından polis tarafından çantayı kimin kaldırıma koyduğunun belirlenmesi için inceleme başlatıldı.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi