Kapının önünden geçen bile yok!

Videoyu Aç Kapının önünden geçen bile yok!
A
a

Eskişehirspor’da 28 Haziran’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi sessizlik sürüyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Başkan adaylığı için şuana kadar kimse somut bir adım atmadı. Kimse kulübün kapısının önünden dahi geçmezken, bu durum camiayı çok tedirgin ediyor.
Şehirden çık çıkmıyor
Siyah-Kırmızılı kulüpte 11 Haziran’da yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da aday çıkmayınca Ali Çelikoğlu başkanlığındaki Divan Kurulu, kongreyi 28 Haziran’a kadar ötelemişti. 28 Haziran Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek olan kongre öncesi şehirden adetaçıt çıkmıyor.
Bir çıkış arıyorlar
Ali Çelikoğlu, Mehmet Şimşek, Fatih Baturaygil, Mehmet Kahya ve Çetin Aslanboğa’dan oluşan Divan Kurulu, transfer yasağını kaldırıp yönetim oluşmasını sağlamak istese de 24 dosyada tıkanmış durumda. Gecesini gündüzüne katan divan kurulu bir çıkış yolu arıyor.
Çok düşük bir ihtimal
Eskişehirspor Divan Kurulu üyesi Fatih Baturaygil geçtiğimiz gün İH A’ya yaptığı açıklamada, nasıl olsa bir şekilde yönetim çıkar anlayışına sitem ederek, “İnanmıyorlar ancak ortada takım bile yok. Nereye yönetim çıkacak. TFF 2.Lig’de 16-17 yaşında çocuklarla başarılı olması mümkün değil. Bu
şartlar içerisinde yeni bir yönetimin oluşması çok düşük bir ihtimal. 24 imza daha alırsak, transferi açabileceğiz. Kalan 24 alacaklıdan anlayış bekliyoruz. Eskişehirspor’u yaşaması için bir şans versinler” ifadelerini kullandı.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi