Karla mücadele için iş birliği

Videoyu Aç  Karla mücadele için iş birliği
A
a

Eskişehir’de hafta içi etkisini göstermeye başlayan kar yağışının hafta sonu da artarak devam edecek olması nedeniyle Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, karla mücadele kapsamında Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyeleri bürokratları koordinasyon toplantısı düzenledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesinde gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Kara başkanlığında Büyükşehir Belediyesinin ilgili bürokratları, Odunpazarı Belediyesi ve Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü temsilcileri katıldı. Karla mücadelede anında ve koordinasyon sağlanmış şekilde çalışmaların sürebilmesi için düzenlenen toplantıda, hafta sonu tüm Eskişehir’de oldukça etkili olacak kar yağışı değerlendirildi. Kar yağışından sonra hava sıcaklıklarının -10 ile -15 dereceler arasında seyredeceği için tuzlama çalışmalarının da büyük önem taşıdığını belirten yetkililer, vatandaşların güvenli ve rahat ulaşımını sağlamak için 24 saat esası ile çalışacaklarını belirttiler. Toplantı sonrasında alınan kararla Eskişehir Valiliği başta olmak üzere AFAD gibi ilgili tüm kurumlarla da oluşturulan iletişim ağı ile koordinasyon sağlanacağı açıklandı.
Toplantıda vatandaşlara da kar lastiği veya zincir olmadan yola çıkmamaları, takip mesafelerine özen göstermeleri ve hız yapmamaları konusunda uyarılarını sürdüren yetkililer, karda oyun oynamak için dışarı çıkan çocukların da yalnız bırakılmamasını önemle vurguladılar.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir