Kasapoğlu ile görüştüler

Videoyu Aç Kasapoğlu ile görüştüler
A
a

Maddi kaynak arayışlarını sürdüren Eskişehirspor yönetimi dün başkent Ankara’ya çıkartma yaptı. Yöneticiler, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İsim sponsorluğu gündemdeydi
 Siyah-Kırmızılı kulüpte isim sponsorluğu ve maddi kaynak için Başkan Mehmet Şimşek ve Başkanvekili Erkan Koca Ankara’ya giderek bakanlık düzeyinde girişimlerde bulundu. AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan’ın Boraks firmasıyla isim sponsorluğunu gündeme getirmesi camiayı bu konuda umutlandırmıştı. Yönetimin hedefi isim sponsorluğu konusunda somut adım atıp kulübe
 gelir sağlamak.
Kulübün durumunu anlattılar
Geçtiğimiz ay Eskişehir’e gelen ancak yoğun program ve kısıtlı zaman nedeniyle Eskişehirspor’u ziyaret edemeyen Bakan Kasapoğlu’nun mayıs ayında Eskişehir’e gelmesi bekleniyordu. Bu güne kadar gelmeyen Bakan Kasapoğlu’nun yanına giden yönetim, kulübün içinde bulunduğu durumu anlattı. Ziyarette AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan da vardı.
 Sorunlar masaya yatırıldı
Bir önceki yönetim döneminde yıkılan altyapı tesisi, Boraks ile isim sponsorluğu gibi konular masaya yatırıldı. Gazetemiz baskıya girdiği sırada görüşme devam ediyordu. Bakan Kasapoğlu ile yapılan kritik görüşmenin detaylarıyla ilgili ya kulüpten ya da Zihni Çalışkan tarafından açıklama yapılması bekleniyor.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir