Kavşak Noktadaki Afyonkarahisar’Da Bu Bayram Trafik Yoğunluğu Yaşanmadı

Videoyu Aç Kavşak Noktadaki Afyonkarahisar’Da Bu Bayram Trafik Yoğunluğu Yaşanmadı
A
a

Kurban Bayramı Tatilini Sahil Kesiminde Geçiren Tatilcilerin Dönüş Yolculuğu Bayramın Son Gününde Başlarken, Kavşak Noktada Bulunan Afyonkarahisar’Daki Karayollarında Her Bayram Yaşanan Trafik Yoğunluğunun Bu Bayram Yaşanmadığı Gözlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kurban Bayramı tatilini sahil kesiminde geçiren tatilcilerin dönüş yolculuğu bayramın son gününde başlarken, kavşak nokta konumunda bulunan Afyonkarahisar’daki karayollarında her bayram yaşanan trafik yoğunluğu bu bayram yaşanmadı.
Kurban Bayramının son gününde İstanbul, Ankara ve Doğu illerinden Ege ve Akdeniz’e tatil için giden tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı. Ege, Akdeniz, Marmara ve Güneydoğu’nun kesişme noktasında bulunan Afyonkarahisar’da her bayram yaşanan yoğunluk bu bayram gözlenmedi. Trafiğin normal seyrinde ilerlediği gözlenirken, trafik ekipleri kavşak noktalarda önlemler aldı. Yollarda zaman zaman maddi hasarlı kazalar meydana gelmesinden dolayı lokal ve kısa zamanlı yoğunluklar da görüldü. Trafik ekipleri yollarda yoğunluk yaşanmaması için yoğun mesai harcıyor.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi