Kaymakam Çiçek: ’’Gençlik Merkezi, Büyük Bir Kazanım’’

Videoyu Aç Kaymakam Çiçek: ’’Gençlik Merkezi, Büyük Bir Kazanım’’
A
a

Kaymakam Çiçek: ''Gençlik Merkezi, Emet'li Gençlerimiz İçin Büyük Kazanım''

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya’nın Emet ilçe Kaymakamı Hasan Çiçek, yapımı devam eden Gençlik Merkezi Binası inşaatını yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında bildi aldı.
Müteahhit firma ile Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Umut Işık’tan bilgiler alan Kaymakam Çiçek, çalışmaların hızlı ve kaliteli olarak ilerlemesinden dolayı memnuniyetini ifade etti.
Kaymakam Çiçek, yaptığı açıklamada, ’’Gençlik Merkezimizin yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik alanı bulunmaktadır. Merkezin kaba inşaatı bitirilmiş olup, ince imâlatı devam etmektedir. Verilen süreden daha önce hizmete girmesi planlanmaktadır. Asansörlü olacak olan merkezimizde, 1 adet kapalı spor salonu, 8 adet işlik ve derslik, folklor salonu, kütüphane, sinema, kafeterya, mescit, soyunma odaları ve duşlukları yer alacaktır. Ayrıca, çevresinde de oturma alanları, açık spor sahası ve otopark yapılacaktır. Merkezin tamamlanmasıyla birlikte Gazi Emet’li gençlerimiz boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendireceği, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda faaliyetler yapabileceği geniş kapsamlı bir yere kavuşacaktır. Merkezimiz, gençlerimizin kötü alışkanlıklardan korunması, kaliteli vakit geçirmesi adına da büyük fırsat ve imkanlar sunacaktır. Bu vesileyle, Gençlik Merkezimizin ilçemize kazanımında büyük katkıları ve destekleri olanlara şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum“ ifadelerini kullandı.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi