Kaymakam Halim: "Pandemi Sürecinde Birlik Ve Beraberlik İçindeyiz"

Videoyu Aç Kaymakam Halim: "Pandemi Sürecinde Birlik Ve Beraberlik İçindeyiz"
A
a

Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim ; “ Pandemi Sürecinde Birlik Ve Beraberlik İçindeyiz ”

Kütahya’nın Simav ilçesinde, tüm kurumların birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek pandemi sürecinde güzel çalışmaların ortaya çıktığı bildirildi.
Covid-19 tedbirleri kapsamında Simav İlçe Müftülüğü tarafından, toplumun bilinçlenmesine katkıda bulunmak üzere bir stand açıldı. Cumhuriyet meydanındaki Nasuhağa camisi önündeki etkinliğe Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Belediye Başkan Vekili Fatih Kalay, İlçe Müftüsü Muhammed Aydın, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kaymakam Halim, Pandemi sürecinde ilçedeki tüm kurumların birlik ve beraberlik ruhu içinde olduğunu belirterek, yapılan istişareler sonucunda güzel çalışmaların ortaya çıktığını ifade etti. Halim, “Bugün açılışını yaptığımız bu stand, örnek çalışmalarımızdan biridir. Organizasyon için emek verenlere teşekkür ediyorum. Okulların açılma tarihine kadar, vaka sayılarının azalması için herkesin fedakarlık yapması gerekiyor” dedi.
İlçe Müftüsü Aydın, her gün saat 08.30 ile 18.00 saatleri arasında vatandaşlara, salgın hastalıklar ile ilgili broşür ve dergi dağıtılacağını belirterek, asıl amaçlarının farkındalık oluşturmak olduğunu ifade etti.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi