Kaymakam Ve Başkan’Dan Karantina Denetimi

Videoyu Aç Kaymakam Ve Başkan’Dan Karantina Denetimi
A
a

Emet'te Karantinaya Alınan Bölgelerde Denetim

Kütahya’nın Emet ilçesinde karantinaya alınan 2 mahallede İlçe Hıfzıssıhha Kurulu heyeti tarafından denetim ve izolasyon çalışmaları yapıldığı bildirildi.
Emet İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, son dönemde artan vakalar nedeniyle Emet Hamam Mahallesi’nde toplamda 27 cadde ve sokakta, Emet Akpınar Mahallesi’nde ise toplamda 34 cadde ve sokakta 14 gün karantina uygulanması kararını verilirken, Emet Kaymakamı Hasan Çiçek ve Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, karantina bölgelerinde incelemelerde bulundu.
Güvenlik güçlerinin çalışmaları hakkında bilgiler alınırken, mahalle muhtarları ile görüşülerek karantinadaki vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için istişareler gerçekleştirildi. Dağınık ve çok sayıda bölgenin karantinada olması sebebiyle, vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için vefa sosyal destek grubu yanında, Emet Belediyesinden personel tahsis ederek, mağduriyet yaşanmaması için çalışmalar yapılacağı bildirildi.
Emet ilçesinde, Hamam Mahallesi ve Akpınar mahallesinde 61 cadde ve sokakta, 13 apartmanda ve 1 kız yurdunda karantina uygulanıyor.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi