KAZANMAYA SÖZ VERİYORUZ

Videoyu Aç KAZANMAYA SÖZ VERİYORUZ
A
a

AK Parti Tepebaşı 5. Olağan İlçe Kongresi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Kongrede konuşan AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, “2024’ten itibaren başta Büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerimizi yine alıp genel başkanımız cumhurbaşkanımıza Eskişehir’in hediyesi olarak sunmaya söz veriyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

 

 

Ali Fuat Uygulama Oteli bahçesinde yapılan AK Parti Tepebaşı 5. Olağan İlçe Kongresi’nde seçime tek aday olarak giren mevcut başkan Hakan Çizmelioğlu güven tazeledi. Kongrenin Divan Başkanlığını Av. Abdullah Güler yaptı. Kongreye AK Parti MKYK Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, ilçe ve sendika başkanları ve delegeler katıldı. Tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

SORUMLULUK BÜYÜK

AK Parti Milletvekili ve Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Harun Karacan, konuşmasında ülke gündemine değindi. Karacan, “Türkiye 2023- 2053- 2071 yolunda emin adımlarla ilerlerken anne- babaların evladı, gençlerin abisi, mazlumların ve Müslümanların lideri, dünyanın ezberini bozan, direniş ve dirilişin lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan, tek tartışılmazımız olan inançlarımız ve ülke menfaatlerimiz için mücadele verirken hem siyasi hem askeri hem de şahsına birçok saldırıya maruz kalmaktadır. Bir taraftan ırkçılık yapıyorlar. Bir taraftan da inançlarımıza saldırma cüretine teşebbüs ediyorlar. Bir taraftan Amerika’sı bir taraftan Yunanistan’ı bir taraftan Fransa’sı ve en son da Hollanda’sı Cumhurbaşkanımızı hedef alıyor. Peki, bunu neden yapıyorlar? Bunun tek nedeni artık Türkiye eski Türkiye değil. Türkiye hava yoluyla, deniz yoluyla, kara yoluyla, İHA’sıyla, SİHA’sıyla, deniz altılarıyla, gemileriyle, helikopterleriyle inşallah yakında yerli arabasıyla artık tüm dünyanın gözünü korkutuyor. Ülkemiz için kimsenin cesaret edemediği kararları alan uygulayan bir liderimiz ve tüm dünyada örnek gösterilen bir Cumhurbaşkanımızın genel başkanımızın yaptığı siyasetin sizler bizler uçbeyleriyiz. O yüzden sizlerin sorumluluğu özellikle teşkilattaki arkadaşlarımızın sorumluluğu hepimizden fazla. Çünkü siz yürüyeceksiniz ki millet yürüyecek arkanızda. Siz dik duracaksınız ki Cumhurbaşkanımız dik dursun. Ben Tepebaşı ilçe başkanımızın yeni yöneticileri hepsini tebrik ediyorum. Yolları bahtları açık olsun. Şimdiye kadar teşkilatımıza özellikle Tepebaşı teşkilatımıza emek veren arkadaşlarımıza hepsine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YİNE ALACAĞIZ

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, “Tepebaşı bölgesi şehrin gelişen yüzü olması gerektiği halde bugün maalesef Fevzi Çakmak'la, Sazova’yla, Yeşiltepe’yle, Zincirlikuyu ile şehrin maalesef ilerlemesine ve kat artışlarının yapılmaması sebebiyle imar sorunlarına bugün de bundan sonra da gebe olacak gibi gözüküyor çünkü mevcut belediye başkanının belediyenin ekonomik koşulları karşısında kamu alanlarını petrol istasyonuna çevirmek dışında bu şehre ilişkin bu ilçeye ilişkin herhangi bir çözüm yok. Biz üzülüyoruz ama Tepebaşı halkı bilsin ki AK Parti ilçe başkanımızın önderliğinde mutlaka Tepebaşı’nı 2024’te tekrar AK Belediye ile buluşturacağız. Bakın hala 2004’ten sonra yapmış olduğumuz Toplu Konut İdaresinin Konutları'nda sosyal donatı alanlarının da bizim kalıcı hizmet olarak ürettiğimiz yerleri kendi hizmet alanına dönüştürmek suretiyle proje ürettiklerini zannediyorlar. Tepebaşı ilçemiz hiçbir şekilde son 10 yılda şehre kalıcı eser kazandırmıyor. Bunun bilinciyle biz 2004’te belediye başkanımızı da burada anmak suretiyle AK Parti'nin gerek Odunpazarı'nda gerek Tepebaşı’nda neler yaptığın, TOKİ vasıtasıyla nasıl hizmet ürettiğini daha önce gördük. Bundan sonra da Allah nasip ederse 2024’ten itibaren başta Büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerimizi yine alıp genel başkanımız cumhurbaşkanımıza Eskişehir’in hediyesi olarak sunmaya söz veriyoruz” dedi.

HİZMET ÜRETTİK

Çalışkan, “Bu şehrin maalesef bir trafik sorunu var. ESTRAM üzülerek söylüyoruz ki özellikle son hatlarla birlikte esnafımızın ciddi anlamda canını sıkıyor, işlerini bozuyor hem de kavşak noktalarında yeni bir trafik sorunu oluşturuyor. Belediye Başkanımızın muhtemelen master planı var ama biz görmedik. Meclis üyelerimiz vasıtasıyla istedik ama bugüne kadar tarafınıza iletilmiş Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin bir master planı yok. Şehrimizin yine sosyal yapısının ve nüfus popülasyonun değişmemesi adına imar planlarını geciktiriyorlar. Şehrin 1/25000 imar planları yapıldı ama devamını getirmiyorlar. Siz ne yaparsanız yapın biz 2024’te gümbür gümbür geliyoruz. Bu şehre 25 milyar TL'lik hizmet ürettik. Bundan sonra da üretmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki süreçte başta Millet Bahçesi olmak üzere kütüphanemiz ve hemen ardından yüzme havuzumuzu hizmete alacağız. Arka arkaya bir iki ay içerisinde tüm hizmetlerimizi Eskişehirli hemşerilerimizin beğenisine sunacağız” şeklinde konuştu.

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, “Geçen yıl Şubat ayında bayrağı devraldığımız Tepebaşı teşkilatında yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gençlik kollarımızdan gelen birikimimizle beraber bugüne kadar önemli adımlar attık. Sorunları yerinde tespit edip çözümüne hemşerilerimizle birlikte çalıştık. Yok sayılan, cezalandırılan mahallelerimizin sesi olduk. Dertlerin ortağı olduk” dedi. Tepebaşı’nda yaşayan hemşerilerinize seslenen Çizmelioğlu, “Siyasi görüşünüz ne olursa olsun, Tepebaşı hemşerilerimiz sesimize kulak versin. Biz Tepebaşı seçim öncesi veya seçim sonrası diye bakanlardan asla olmadık ve asla da olmayacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında dimdik durmayı bildik. Seçimsiz dönemde teşkilatımız ile çalışmaya, yarın seçim olacak gibi kapı kapı gezmeye sokak sokak gezmeye cadde cadde gezmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Son olarak AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı bir konuşma yaptı. Çamlı, “Allah razı olsun Amerika senden. Sen bize kötü komşuluk yapıp, bizi silah sahibi yaptın. Sana teşekkür ediyoruz. Çok şükür Rabbimize” diyerek ülke geneliyle ilgili konuştu. Konuşmaların ardından yeni yönetim belirlendi.

YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

“Abdullah Çakmak,Alaattin Özen, Ali Çıraklı, Anılcan Uz, Beyhan Dilmen Çetin, Cemil Arslan, Cihan Danış, Ender Durmaz, Fazıl Özkartal, Feyza Deliktaş, Fikriye Sarıçam, Gültekin Polat, Halil Gıcır, Halil İleri, Muhammed Emin Mumcu, Abdullah Hanay, Hilal Kütahyalı, İsmail Çankaya, İsmail Sönmez, Kübra Erdurmaz, Mehmet Çakmak, Mustafa Kurt, Mükerrem Kızılırmak, Neslihan Ateş, Oktay Birgül, Samiye Gündüz, Seda Öğülmüş, Seydi Kartalca, Şerife Karamanlı.”

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi