Kazım Kurt Öğretim Görevlisi Ve Öğrenciler İle Buluştu

Videoyu Aç Kazım Kurt Öğretim Görevlisi Ve Öğrenciler İle Buluştu
A
a

Odunpazarı Belediyesi Ataol Behramoğlu Kitaplığının Oluşturulması Sırasında Yardımcı Olan Öğretim Görevlisi Ve Edebiyat Fakültesi Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt İle Bir Araya Geldi.

Odunpazarı Belediyesi Ataol Behramoğlu Kitaplığının oluşturulması sırasında yardımcı olan öğretim görevlisi ve edebiyat fakültesi öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile bir araya geldi.
Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette kitaplıkta gönüllü olarak yardımcı olan öğretim görevlisi ve edebiyat fakültesi öğrencileri Başkan Kurt’a ve Ataol Behramoğlu’na Eskişehir’e böylesine faydalı bir kitaplık kazandırdıkları için teşekkür etti. Öğretim görevlisi ve öğrenciler, Ataol Behramoğlu Kitaplığında edebiyat adına farklı ve birbirinden özel etkinlikler yapacaklarını ifade etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, “Ataol Behramoğlu’nun bize kitaplarını armağan etti. Biz de Yağcızade Konağını tahsis ederek, tarihi konağı müze-kitaplık haline getirdik. Bundan çok büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Ayrı bir gururu da sizin gibi edebiyata gönül vermiş öğrenci ve öğretim görevlilerinin bu kitaplığa gönüllü olarak hizmet etmesinden duyuyoruz. Sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kitaplığın yapımından sonuna kadar büyük emek verdiniz. Ataol Behramoğlu kitaplığı sanat ve edebiyatseverler için özel bir mekân oldu ve sizlerin emeğiyle bu kitaplıkta birbirinden özel ve güzel etkinlikler yapacağız” dedi.
Ziyaret sonunda Başkan Kurt, kitaplıkta gönüllü olarak emek veren öğrenci ve öğretim görevlilerine teşekkür sertifikası takdim etti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi