Kazım Kurt Vatandaşlarla Buluştu

Videoyu Aç Kazım Kurt Vatandaşlarla Buluştu
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kurtuluş Mahallesi’Nde Bulunan Kayı Kahvesi’Ni Ziyaret Edip Vatandaşlarla Bir Araya Gelerek, Vatandaşların Sorunlarını Dinledi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kurtuluş Mahallesi’nde bulunan Kayı Kahvesi’ni ziyaret edip vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.
Kurtuluş Mahallesi’nde bulunan Kayı Kahvesi’ni ziyaret eden Kazım Kurt, ülkenin içinde bulunduğu durum ve yaşanan ekonomik kriz hakkında vatandaşlarla sohbet etti. Kurt, vatandaşlarla beraber, lokum ve bisküvi ile yapılan kıstırmayı yedi.
Kazım Kurt, Kayı Kahvesi’nde vatandaşlara bir konuşma yaptı. Kurt yaptığı konuşmada, "Örgütlenme günümüzde dünya genelinde çok önemli bir noktaya geldi. Örgütlenen vatandaşlar kentin sorunlarına yabancı kalmamalı, bu sorunların çözümü için çaba harcamalıdır" dedi.
Yöresine ve bulunduğu çevreye duyarlı, yaşadığı yerdeki sorunların farkında olan insanlara ihtiyaç duyulduğunu belirten Kazım Kurt, yaşanan sorunların daha hızlı çözülebilmesi için derneklerin önemli bir misyon üstlendiğini ifade etti. Kurt, tüm mahallelerin ve köylerin dernekleşmesi, örgütlenmesi gerektiğinin altını çizdi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi