Kenetlen Eskişehir!

Videoyu Aç Kenetlen Eskişehir!
A
a

Geçtiğimiz gün Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) yazılı açıklama yaparak, “Gel bu hikayede sende ol, bu davaya omuz ver” ifadelerini kullanıp şehri Eskişehirspor çatısı altında kenetlenmeye davet etmişti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

ETB’nin bu çağrısı sonrası sosyal medyada organize olan Siyah- Kırmızılı taraftarlar #Kenetlen etiketi ile Tweetler attı. Yönetici, teknik heyet ve futbolcular da aynı etiket ile şehre seslerini duyurmaya çalıştı.
YİNE SES GETİRDİLER
Hafta başında 21 Eylül Salı günü Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’ne gidip futbolcu, teknik heyet ve yöneticilere moral veren Eskişehirspor taraftarları, 23 Eylül Perşembe günü ise ‘Kenetlen’ başlıklı bir yazılı açıklama yapıp şehri Siyah-Kırmızılı kulübün çatısı altında bir olmaya davet etmişti. Bu başlık ve yazı oldukça ses getirdi.
GÜÇ BİRLİĞİ İSTİYORLAR
Kulübün varlığını sürdürebilmesi için bugüne kadar yapılan her hamleye destek veren taraftarlar, sosyal medyadan seslerini duyurmaya çalıştı. Perşembe akşamı ve Cuma günü sosyal medya Es Es taraftarlarının iletileriyle doluydu.Taraftarın tek isteği vardı, kenetlenip Siyah-Kırmızılı kulübün çevresinde şehrin güç birliği yapması.

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi