Kiraz Üreticilerine Manevi Destek Verdi

Videoyu Aç Kiraz Üreticilerine Manevi Destek Verdi
A
a

Bilecik Tarım Ve Hayvancılık İl Müdürü Necmettin Yoldaş, İl Genelindeki Kiraz Üreticilerini Ziyaret Ederek Manevi Destek Verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Necmettin Yoldaş, il genelindeki kiraz üreticilerini ziyaret ederek manevi destek verdi.
İl Müdürü Yoldaş, Bilecik il genelinde başlayan kiraz hasadı sonrası ilçe ve köylerdeki kiraz üreticilerini Koordinasyon ve Tarımsal Şubeler Şube Müdürü Mikail Babur ile birlikte ziyaret etti. Bilecik merkeze bağlı Yeniköy’deki kiraz üretim alanlarında incelemelerde bulunana Yoldaş, üreticilerin sorunlarını dinledi. Üreticiler bu yıl kiraz fiyatının düşük olduğunu ve aracıların kendilerinden daha fazla para kazandıklarını anlattı. Bunun üzerine İl Müdürü Yoldaş’tan üreticilere manevi destek geldi. Bilecik’in tarımında kirazın potansiyel olarak çok yüksek bir yeri olduğunu anlatan İl Müdürü Yoldaş, "Bilecik kiraz üretiminde de önemli yere sahip. Hemen hemen her ilçemizde her köyümüzde bir kiraz üreticisi vardır. Bugün burada incelemelerimizin ardından üreticilerimizle birlikte doğru zamanda doğru işlemleri yaparak üretimi daha da arttıracağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi