Kıyametin kopmadığı kaldı!

Videoyu Aç Kıyametin kopmadığı kaldı!
A
a

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mustafa Akgören, ES TV’ye konuştu. Akgören, “Başımıza gelmeyen kalmadı. Çatımız çöktü, şehit haberleri, şimdi virüs. Dünya karantinaya giriyor. Bir kampanya başlattık kıyamet kopmadığı kaldı” dedi.

Taraftarla var oluyoruz
Eskişehirspor’da 24 Kasım 2019 tarihinde yapılan genel kurulla göreve gelen Başkan Mustafa Akgören ve yönetimi, önümüzdeki günlerde ayrıntılı bir basın toplantısı düzenleyerek, gelinen süreci değerlendirecek. Adana Demirspor maçı öncesi ES TV’de yayınlanan maç öncesi özel yayına katılan Akgören, karşılaşmanın taraftarsız oynanacak olması nedeniyle üzüntüsünü dile getirerek, “Taraftarsız bir maç. Ne diyelim. Taraftarımızla var olan bir camiayız” dedi.
 
Virüs başa bela oldu
Koronavirüse de parantez açan Akgören, “Virüs Dünya’nın ve ülkemizin başına bela olmuş.  Öyle genelgeler var ki. Öncelikle Allah tüm insanlığa yardım etsin. Birçok işletme kapalı durumda. İnsan sağlığını göz önüne alarak maçların seyircisiz oynatılmasına karar verildi. Ayrıca virüs nedeniyle yaşananları görünce taraftarımızın, camiamızın, futbolcularımızın, teknik kadromuzun, sizlerin, bizlerin can sağlığından daha önemli ne olabilir” diye konuştu.
 
Ekonomik sıkıntı getirecek
Akgören, “Hangi üç puan, hangi ligde kalma, şampiyonluk, kupa ne kadar önemli olabilir ki. Dünyanın başına bela olan bir virüs var.  Birçok yer kapatılıyor. İnanılmaz bir ekonomik sıkıntı getirecek. Herkesin borcu harcı var. Herkes zincir ölçüsünde birbirine bağlı. Allah yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.
 
Sağlığımız bozuldu
Diğer taraftan Eskişehirspor’un bugün içinde bulunduğu ve gelinen noktanın herkes tarafından bilindiğini aktaran Başkan Akgören, “Çok güzel başlayan ikinci yarı, ardından kaybedilen maçlar ve bugün içinde bulunduğumuz duruma baktığımızda, tüm camiamızla birlikte yaşadığımız üzüntü. Benim bile sağlığım bozuldu” dedi.
 
Başımıza gelmeyen kalmadı
“Çok sıkıntılıyım” diyen Akgören, “Camiaya ne söyleyebilirim ki. Göreve geldikten sonra yaşadıklarımız biliniyor. Başımıza gelmeyen kalmadı. Çatımız çöktü, şehit haberleri, şimdi virüs. Dünya karantinaya giriyor. Bir kampanya başlattık kıyamet kopmadığı kaldı. Ne yapabiliriz. Allah sonumuzu hayır etsin” ifadelerini kullandı.
 
Maddi destek olmuyor
Göreve geldikleri günden itibaren şehirden manevi destek gördükleri fakat, maddi anlamda destek göremediklerinin belirtilmesine de cevap veren Akgören, “Şehrin ilgisizliğini anlatacağım. Uzun uzun anlatacağım. Söyleyecek çok şeyimiz var. Şuanda buradan ayaküstü konuşmayacağım. Zamanı gelince anlatacağım” diye konuştu.
 
1000
icon
bilek26 19 Mart 2020 07:11

hep aynı terane uyuttunuz taraftarı düşürdünüz takımı .

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi