Klarnet Sanatçısı Hüsnü Şenlendirici’Nin Performansı Kulaklardaki Pası Sildi

Videoyu Aç Klarnet Sanatçısı Hüsnü Şenlendirici’Nin Performansı Kulaklardaki Pası Sildi
A
a

Bilecik Belediyesi Şubat Ayı Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Kapsamında Gerçekleştirilen Taksim Trio Konserinde Sahne Alan Klarnet Sanatçısı Hüsnü Şenlendirici'nin Performansı İle Büyük Beğeni Topladı.

Bilecik Belediyesi şubat ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Taksim Trio konserinde sahne alan klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici’nin performansı ile büyük beğeni topladı.
Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen konserde, klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici, kanun sanatçısı Aytaç Doğan ve müzisyen İsmail Tunçbilek, büyük bir performans sergiledi. Etkinliğe katılan Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, Hüsnü Şenlendirici ve beraberindeki sanatçılara teşekkür ederek, çiçek takdim etti.
"Sanatçılarımız, kulaklarımızın pasını sildiler"
Performansları dolayısıyla sanatçılara teşekkür eden Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, "Ben öncelikle bütün Bilecikliler adına sanatçılarımıza teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel bir gece yaşattılar bize. Sanatçılarımız, kulaklarımızın pasını sildiler. Bilecikliler her türlü hizmetin en iyisine layıktırlar. Onun için Bileciklileri böyle değerli sanatçılarımızla buluşturuyoruz ve buluşturmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
Klarnet Sanatçısı Hüsnü Şenlendirici de Bilecik’te olmaktan duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan Şahin’e teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi