Kobi’Lere Finansman Fırsatı

Videoyu Aç Kobi’Lere Finansman Fırsatı
A
a

Şekerbank İle Kütahya Ticaret Ve Sanayi Odası (Kutso) Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Şekerbank ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Bu kapsamda, KUTSO üyesi KOBİ’lere, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli 60 aya varan vadelerle finansman fırsatı geldi.
KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ile Şekerbank Kütahya Şubesi Müdürü Metin Tiken tarafından KUTSO’da imzalanan protokol ile KUTSO üyesi KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli 60 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek.
Şekerbank Kütahya Şube Müdürü Metin Tiken, 66 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında olduklarını belirterek, “Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız KOBİ’lerin, Şekerbank’ın desteği ile büyümesini ve onların bankası olmayı istiyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız paket ile KOBİ’lere, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz” dedi.
Başkan Özotraç, Şekerbank’ın KOBİ’ler için başlattığı kampanyaların iş dünyası açısından sevindirici olduğunu, KUTSO ile yapılan iş birliğinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi