Komisyon üyeleri seçildi

Videoyu Aç Komisyon üyeleri seçildi
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı Aydın Ünlüce başkanlığında toplandı. Toplantıda encümen ve komisyon üyeleri seçimi gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı Aydın Ünlüce başkanlığında toplandı. Gündem maddelerine geçilmeden önce belediyede yapılan yeni atamalarla ilgili bilgi veren Ünlüce, “Ali Rıza Saltık 1. Dereceli Genel Sekreter Yardımcılığına, Hülya Deveci Mali Hizmetler Daire Başkanlığı’na, Göksel Erol Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı’na, Mehmet Ali Çeliksoy da Gençlik ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne naklen atanmıştır” dedi.
YENİDEN YAPILACAK MI?
Daha sonra Büyükşehir Belediyesi’nin yanıtlaması için sözlü soru önergesi veren AK Parti Meclis Üyesi Orhan Durmuş, “Sözlü soru önergesi vermek istiyorum. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olan hız kesici tümseklerin farklı ölçeklerde olduğu görülmektedir. TSE’ne uymadıkları gerekçesiyle araçlarda maddi hasarlara neden olmaktadır. Bu hız tümseklerinin yeniden gözden geçirilerek standartlara uygun hale getirilecek mi?” dedi. Daha sonra belediye encümen üyeleri ve komisyonlara üyeler seçildi.MELTEM KARAKAŞ

ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ

Belediye Encümeni Üyeleri: CHP’den Figen Kahya, Mustafa Önder, İrfan Genç, Murat Erginbaş, Can
Özkara.Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri:CHP’den İbrahim Arslan, Nuray Akçasoy, Mustafa Önder; AKParti’den Orhan Durmuş, Özlem Yalçın.
İmar ve Bayındırlık Komisyonu Üyeleri: CHP’den Erdoğan Aydoğmuş, Hasan Ünal, Aydın Ünlüce, Mustafa Birsen, Mustafa Ünal.
Ulaşım Komisyonu Üyeleri: CHP’den Nihat Çuhadar, Halis Şen, Dursun Büdüş; AK Parti’den Vedat Oygur, Mehmet Potoğlu.
Çevre ve Sağlık Komisyonu Üyeleri: CHP’den NurayAkçasoy, Dursun Büdüş, Osman Gürnaz, AK Parti’den Hasan Tahsin Sürü, Salih Yılmaz.
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyeleri:CHP’den Nihat Çuhadar, Figen Kahya, Halis Şen, AK Parti’den Hasan Tahsin Sürü, Tahsin Çelik.
Hukuk ve Yönetmelik Komisyonu Üyeleri:CHP’den Aydın Ünlüce ,Nihat Çuhadar, Mustafaİmre; AK Parti’den Hakkı Akkurt, Fatih Özata.
Tarım ve Hayvancılığı Geliştirme Komisyonu Üyeleri:CHP’den İhsan Ceran, Mustafa İmre, Can Özkara; AK Parti’den Salih Yılmaz, Tahsin Çelik
İlçelere Yatırım İzleme Komisyonu Üyeleri:CHP’den İbrahim Arslan,Muharrem Kiremitçi,İhsan Ceran; AK Parti’den Adem Çakır, Hasan Tahsin Sürü.
Toplumsal Eşitlik Komisyonu Üyeleri:CHP’den Figen Kahya,Nuray Akçasoy,Murat Erginbaş; AK Parti’den Özlem Yalçın,Vedat Uygur.
Deprem ve Doğal Afetler Komisyonu Üyeleri:CHP’den Erdoğan Aydoğmuş,Hasan Ünal,Muharrem Kiremitçi; AK Parti’den Murat Özcan,Hasan Tahsin Sürü.
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir