KONGRE VAR ADAY YOK

Videoyu Aç KONGRE VAR ADAY YOK
A
a
Artık gelenekselleşti
Siyah-Kırmızılı takım son iki maçtan 6 puan çıkartıp umutlandırsa da, kulüp yönetimsel çıkmazlarla boğuşmaya devam ediyor. Camia bu yıl içinde tam 3 kez kongreye gitti. Ocak 2019, Mayıs 2019 ve Ekim 2019’da 3 genel kurul yapan kulüp, bugün 4’üncü kez kongre salonuna gidecek. Eskişehirspor Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısı saat 15.00'te Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılacak.
 
Ertelenmesi bekleniyor
Bugün yapılacak olan Eskişehirspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu öncesi henüz bir başkan adayı bulunmuyor. Bu nedenle bugün yapılacak genel kurulun ertelenmesi kaçınılmaz gibi gözüküyor. Bugün yapılması planlanan kongrede, yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde, genel kurul 24 Kasım 2019 Pazar günü aynı yer ve saatte yeterli çoğunluk şartı aranmaksızın yapılacak.
------------------------------------------
Gözler Soydaş’a çevrilecek

Es Es’te bugün yapılacak kongre öncesi gözler adı başkanlık adaylığı için geçen Rıza Soydaş’ın üzerinde olacak. Yaklaşık 1 buçuk haftadır liste hazırlığında olan Soydaş’ın bugün neler söyleyeceği merakla bekleniyor.
 
Yöneticilik yapmıştı
2015 yılında Mesut Hoşcan döneminde yöneticilik görevi yapan Rıza Soydaş, yöneticilikten ayrıldıktan sonra zaman zaman Eskişehirspor’a maddi desteklerde bulunmuştu. Osman Taş’ın istifasının ardından Rıza Soydaş, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ile görüşmeler yapıp Es Es’e talip olma yönünde girişimlerde bulunmuştu. Maddi anlamda dar boğazda olan Eskişehirspor için güçlü bir yönetim oluşturmayı isteyen Rıza Soydaş geçtiğimiz günlerde liste hazırlığı içinde olduğunu doğrulamıştı. Eğer Soydaş gerekli desteği görür ve listesini tamamlarsa bugün yapılacak olan kongrede adaylığını açıklayabilir.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi